مزایایی فاران تابش

• بهینه سازی مصرف سوخت : 

سیستم های گرمایش تابشی فاران تابش با بهره گیری از مشعل اتمسفریک ، عملکرد انتقال دما به اجسام در محیط ، کاهش تلفات جا به جایی هوا ، استفاده فقط در زمان کاری ، رسیدن به دمای مطلوب در زمانی کمتر از 30 دقیقه و با مصرف گاز کمتر از 5 متر مکعب در ساعت و مصرف برق کمتر از 100 وات ، 60% در مصرف گاز و 90% در مصرف برق صرفه جویی می کنند.

• نصب در ارتفاع ، گرمایش در کف :

سیستم های گرمایش تابشی در ارتفاع به دو صورت آویز و دیواری (در صورت وجود جرثقیل) نصب می شوند . با این ساختار علاوه بر اینکه فضایی از سالن یا محیط را اشغال نمی کنند از تجمع افراد حول وسایل گرمایش جلوگیری می شود . همچنین با بهره گیری از عملکرد تابش خورشیدی دما در کف متمرکز می شود ، به عبارتی این سیستم تنها راهکار گرمایش فضای باز می باشد.

• کاهش میزان سرمایه اولیه :

با توجه به حذف موتورخانه مرکزی و عدم نیاز به ایجاد زیر ساخت ها و امکان ایجاد گرمایش در نقاط مورد نظر از یک سالن (ایجاد گرمایش به صورت موضعی) سیستم گرمایش تابشی با قیمت مناسب ، بسیار مقرون به صرفه می باشند.

• ایمنی بالا و کاهش خطر آتش سوزی :

سیستم های گرمایش تابشی با توجه به نصب در ارتفاع و استفاده از سنسور فشار ایمنی و قرار گرفتن متعلقات تشکیل شعله و جرقه زن در فضای محصور و ایجاد دمای غیر مستقیم در اجسام از ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند.

• تعمیر و نگهداری اندک :

سیستم های گرمایش تابشی فاران تابش با ایجاد ساختاری جهت حذف نوسانات برق ، کنترل فشار گاز ورودی ، استفاده از قطعات با استاندارد روز دنیا و کنترل کیفی محصول نهایی ، تعمیر و نگهداری سیستم های خود را تا حد بسیار زیادی کاهش داده است.

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team